PEVNÉ LŮŽKO
800 Kč / noc
PŘISTÝLKA
500 Kč / noc
MOŽNOST SNÍDANĚ
200 Kč / osoba

Ubytování

Náš penzion s kavárnou naleznete v Rohatci, malebné obci u Hodonína v samém srdci Slovácka. Dostane se vám příjemného osobního jednání a domácího prostředí, díky kterému si budete moci lépe vychutnat Váš pobyt, a Vaše vzpomínky na náš krásný vinařský kraj zůstanou jenom v těch nejpestřejších barvách.

V klidném prostředí našeho penzionu si můžete vybrat z dvoulůžkových nebo trojlůžkových pokojů s možností až dvou přistýlek. Každý pokoj je vybaven klimatizací, koupelnou, televizorem, minibarem a samozřejmě také připojením na Wi-Fi.

Pokoje se nacházejí v prvním podlaží zadní části domu a dostanete se k nim ze společné pavlače, kde si můžete vychutnat ranní kávu a pozorovat dramaticky zvlněné vrcholky Bílých Karpat. Vedle ubytování nabízíme také odpočinkové posezení v kavárně i klidové zahradní zóně.

Protože dobře víme, že jednou z devíz našeho kraje je právě jeho bohatá tradice spojená s lahodným vínem, při ubytování automaticky dostanete klíč k vlastní kóji našeho sklípku s vínem k dispozici. Budeme se Vám snažit ve všem vyjít vstříc a splnit všechny individuální požadavky.

Výlety v okolí

Přinášíme Vám několik tipů na výlety v okolí, z nichž je většina dostupná i po cyklostezkách. U vinných sklepů vám můžeme zajistit degustační večery, včetně dopravy.

Půjčovna elektrokol